Rahvusvaheline Kehtna KHK

Loomise kuupäev 02.11.2023

Oktoobri lõpp - novembri algus on Kehtna Kutsehariduskeskusele olnud vägagi rahvusvaheline.

30.oktoobril käisid meie inimesed Soomes, et külastada häid sõpru Keuda koolist (Keski-Uudenmaan Koulutuskuntayhtymä). Saime tutvuda Soome õppemeetoditega ning leidsime mitmeid häid koostöökohti!

31.oktoobril külastasid Kehtna KHK-d head tuttavad Hispaaniast, Ies Ingeniero De La Cierva koolist. Tegemist oli IT-valdkonna õpetajatega, kes ühtlasi käisid koos meie õpetajatega vaatamas erinevaid Eesti IT-ettevõtteid. 

1.novembril oli meie kooli tehnikavaldkonnal rõõm võõrustada Lätis asuva Ogre Tehnikumi tehnikavaldkonna õpetajaid. Tutvuti meie kooli õppekorralduse ning võimalustega. Samuti andsime ülevaate hetkel käimasolevast Erasmus+ rahvusvahelisest koostööprojektist „One World- Mixed Reality“. Tutvustasime projektis loodud virtuaalseid õppekeskkondi ja soetatud vahendeid distantsilt õppe läbi viimiseks. Jaanuaris on oodata vastu küllakutset!

4. ja 5. novembril lähevad meie kooli üldhariduse valdkonna õpetajad ja õpilased Küprosele ERASMUS+ projekti "Maailma avastamas vol 1" raames. Eesmärgiks tutvuda Küprose täiskasvanute hariduse süsteemiga. 

Rahvusvahelisi kohtumisi tuleb Kehtna KHK-l see aasta veelgi, kuid neist räägime lähemalt juba õige pea!

Aitäh ERASMUS+ programm, et toetad meie õpetajate ja õpilaste rändamist!

Viimati muudetud 02.11.2023.