Esmakursuslasele

TASUB TEADA!

Esmakursuslase kõige olulisem kontakt uues koolis on tema rühmajuhataja, kes tutvustab õpilasele kooli kodukorda, kooli territooriumi, õppeinfosüsteemi Tahvel kasutamist ning koolikorralduslikke dokumente, jälgib Tahvli vahendusel õpilase õppetulemusi ja puudumisi. Rühmajuhatajale tuleb oma puudumise põhjus teatada hiljemalt puudumise päeval.

Esimeste kursuste rühmajuhataja õppeaastal 2023/24 on Ljudmila Aasamägi.

Telefon +372 522 7509 ja e-post: ljudmila.aasamagi@kehtna.edu.ee

Toitlustusvaldkonna II ja III kursus rühmajuhataja on Sirje Kure

telefon + 372 555 43 936   e- post: sirje.kure@kehtna.edu.ee

IT-valdkonna II ja III kursuse rühmajuhataja on Tiina Türk

telefon + 372 552 0770  e-post: tiina.tyrk@kehtna.edu.ee

tahvel.edu.ee link opens on new pagetahvel.edu.ee ">(kasutaja ning parool on kirjas sisseastumise avaldusel)
Tahvli vahendusel saab õpilane vaadata oma tunniplaani, puudumisi, hindeid, konsultatsioonide/järelvastamiste ajakava ning õppematerjale. Lisaks on tahvli vahendusel võimalik taotleda õppetoetust.

TAHVEL kasutusjuhend õpilaselelink opens on new page

Õppehooned
Koolil on mitu õppehoonet, kus tunnid võivad toimuda.
Peamaja ehk hoone nr 1 (aadressil Kooli 1)
Tehnikamaja ehk hoone nr 3 (aadressil Staadioni 12)
Kui tunniplaanis on märgitud näiteks 3-208, siis järelikult toimub tund tehnikamajas ruumis nr 208

Lõunasöök
Lõunasöögi eest tasumiseks saab õpilane õppeaasta alguses koolist kiipkaardi, mis on ühtlasi ka õpilaspilet ja mille alusel tasub lõunasöögi eest kooli bistroos. Hetkel on iga päeva lõunasöögi toetuse suuruseks 2.50 eurot. Juhul kui toidu hind ületab lõunasöögi toetuse suuruse, siis maksab ülejäänud summa õpilane ise.
Õpilaspiletit/kiipkaarti kannab õpilane koolis alati kaasas. Esimene õpilaspilet/kiipkaart väljastatakse tasuta, kordusväljastuse eest tuleb tasuda vastavalt kehtestatud hinnkirjale.

Õppetoetused
Esimesel kursusel on võimalik taotleda õppetoetust üks kord õppeaastas (veebruari, märtsi, aprilli, mai ja juuni eest). Õppetoetuse summa on hetkel 60 eurot ühes kuus.
Sõidupiletid koju ja kooli hoiab õpilane alles, sest nende eest saab raha kuu lõpus tagasi!
Majanduslikult raskes olukorras olevatele õpilastele on ette nähtud eritoetus. Selle taotlemise tingimusi ja korda selgitab rühmajuhataja.

Vaba aeg
Õpilasel on võimalus osaleda ÕE (õpilasesinduse) tegevustes. Õpilasesinduse eesmärgiks on seista õpilaste õiguste eest koolis, erinevate ürituste korraldamine/läbiviimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste vahel.
Koolil on olemas võimla, staadion ja jõusaal. Huviliste olemasolul toimuvad erinevad trennid:  korvpall, võrkpall, jõutreeningud. Lisainfo saamiseks vaatan kooli teadetetahvlit või pöördun spordiosakonda.

Kehtna KHK õpilaskodu sisekorraeeskiri alates aug. 2021link opens on new page

Õpilaspileti foto allalaadimine ja edastaminelink opens on new pageÕpilaspileti foto allalaadimine ja edastamine">

Office365 konto aktiveeriminelink opens on new page

Avaldatud 10.05.2022. Viimati muudetud 04.09.2023.