Meie õpilasele esseekonkursilt I koht

Loomise kuupäev 28.11.2023

Suur rõõm on teatada, et Kehtna KHK õpilased olid kodanikupäevaks korraldatud XXII esseekonkursil väga edukad 😍🥳!

Kehtnast läks konkurssile "Kui Sina ei lähe valima, siis valitakse Sinu eest" mitukümmend kirjatööd, mida meie eesti keele õpetaja Kati Saara Murutar endi sõnul ühelgi moel ei kohendanud.

Konkurssi žürii sõnul oli esikoht ülekaalukalt Kehtna KHK 11A õpilane Sandra Veensalu, kes võtab oma elegantselt terava isikupäraga ka õpetaja sageli õhku ahmima ja sõnatuks. Marina Kaljurand on Sandra kutsunud kevadel ka Brüsselisse.

Lisaks sai meie õpilastest ergutusauhinna Kermo Silmer ja Riigikogu preemia Anhelina Shelest selle eest, et kirjutas ukraina keeles asjust, mis on meie riikidel sarnased.

Kati Saara Murutar: "Kehtna Kutsehariduskeskus ja täiskasvanute gümnaasium toovad juba teiselt konkursilt võidu koju - olime edukad ka tehisintellekti teemalisel esseekonkursil, mille korraldas TalTech. Nüüd on meil varvas Euroopa Parlamendi ja Euroopa Komisjoni ukse vahel. Mis siis ikka, astume sisse ja vaatame lähemalt, mis seal sees tegelikult toimub. Aitäh, noored!"

Aitäh õpetaja Kati Saara Murutar!

Viimati muudetud 28.11.2023.