Meie õpilased jõutõstmises poodiumil

Loomise kuupäev 13.12.2023

Vahepeal on tulnud mitu head uudist, mille üle uhked olla!

• 12.detsembril toimusid Luual kutsekoolide meistrivõistlused klassikalises jõutõstmises, kus meie noormehed näitasid super tulemusi! Kehakaalus kuni 105kg tuli esikohale Karl Aleksander Aedla, kes absoluutarvestuses saavutas auväärse II koha. Kehakaalus kuni 66kg saavutas hõbemedali Artur Rosenthaln ning kehakaalus kuni 95kg tuli teisele kohale Jan-Raien Rüütmaa. Palju õnne tublidele sportlastele! Oleme teie üle uhked!
  • E-koolikoti konkurss „Digitaalne kutseharidus“ saavutas III koha meie imeline õpetaja/rühmajuhataja Ljudmila Aasamägi õppematerjaliga „Isiksuse areng – digipädevused“. Palju palju õnne, jätka samas vaimus!
  • 1.detsembril käis meie tehnikavaldkonna õpetaja Mihkel Reino Riia Motomuuseumis, et vastu võtta 2023.a Läti kestvuskrossi karikatiitel (I koht C klassis). Samas klassis tuli Mihkel ka Eesti karikavõitjaks. Palju palju õnne!

Küll meil on tublid ja tegusad õpilased ja õpetajad!