Kehtna KHK esindus Soomes

Loomise kuupäev 24.01.2024

Kehtna Kutsehariduskeskuse kolm töötajat: direktor Karmen Selter, õppejuht Riina Leppmaa ja õppekorralduse spetsialist Greete Metsma käisid Erasmus+ programmi raames Soomes Järvenpää piirkonnas tutvumas kolme Keuda kooliga, et tutvuda neil kasututusel oleva jätkuva vastuvõtu süsteemiga. Kui Eestis saab erialaga liituda ainult õppe alguses, siis Soome haridussüsteem võimaldab liituda ka õppe keskel. Erinevad inimesed tutvustasid meie inimestele jätkuva vastuvõtu erinevaid tahke ning kuidas nende õppekavad on selle kasutuseks üles ehitatud. Kuulati ka õpilaste ja õpetajate kogemusi ja arvamusi. Töötajad said juurde väga palju uut infot, mille alusel saaks midagi sellist ka Kehtnas üles ehitada.

Aitäh Erasmus+, projekt "Avastan maailma vol 7"

Viimati muudetud 24.01.2024.