Vilistlane Jaak Hiibus

Saage tuttavaks – vilistlane Jaak Hiibus, kellel on kooli lõpetamise järel ette näidata mitmeid häid saavutisi karjääriredelil. Kehtna Kutsehariduskeskusesse koka erialale tuli Jaak õppima pärast keskkooli ning endi sõnul täiesti juhuslikult. Enim on tal meeles see, kuidas õpetajad suhtusid õpilastesse kui täiskasvanud inimestesse. Nagu mainitud, siis karjäär on mehel olnud kirev. Praktikad Hispaanias, Pärnus Rannahotellis, Saku Suurhallis jpm. Töötamist alustas ta restoranis Gloria, pärast mida oli viis aastat Stockholmis. Kodumaale naastes on Jaak töötanud nii vanemkokana kui peakokana (restoran Kaerajaan). Nüüd on ta peakokk ja üks osanikest restoranis Sardiinid ning Eesti „Rent-a-chef“ looja.

Täna alustavale õppijale soovitab Jaak jätta meelde, et isegi kui algselt kokanduse vastu huvi ei tundu olevat, võib see hiljem tekkida. „Sa ei pea olema sündinud kokaks,“ ütleb ta. Nii ei olnud ka temal selle eriala vastu algselt mingit huvi. Ta soovitab anda endale võimalus, aga ka hästi läbi mõelda see, et koka töö on füüsiliselt raske ja oht läbipõleda on suur. Eriti kui ei oska teadvustada väsimuse tundemärke. Külalislahkuse sektoris peab Jaak oluliseks säilitada sõbralikkus ja familiaarsus. „Käitu samamoodi restoranis teenindajana, kui sa käituksid oma külalistega, kui nad tulevad sulle koju. Ei olegi vaja teha teenindust kui sellist, on vaja olla sõbralik, sest paljuski sõbralikkus kompenseerib teadmiste puudujäägid. Milline on Jaagu moto? „Toitu tervislikult, mõtle positiivselt, kasuta Eestimaist ja kasuta jätkusuutlikult,“ ütleb ta ning lisab, et see moto ei puuduta tema elus ainult toidumaailma vaid ka muid eluvalkondi.