Vilistlane Ailen Ojamaa

„Kõigel on lahendus ja kõik laabub,“ – see on meie toitlustusvaldkonna vilistlase Ailen Ojamaa moto. Kehtna KHK-st meenutab Ailen enim õpetajate särtsakust ja pädevust. Samuti nende nõudlikust õpilaste suhtes, mida ta endi sõnul küll tol hetkel ei mõistnud, kuid saab nüüd aru, et läbi nõudlikuse areneb ta ise. Erilisena toob ta välja ka selle, kui vaimustunud meie õpetajad on oma erialast ning sellest, et saavad oma teadmisi edasi anda. Ailen käis  meie juures ka jätkuõppes toitlutuskorraldus erialal õppimas saades vanemkoka 5 taseme kutsetunnituse. Ta kirjeldab seda kogemust „niivõrd ägedaks“.

Kooliajal osales Ailen erinevatel võistlustel, kus sai nii mõnegi esikoha taskusse pista. „Juba siis sain aru, et järjepidevus viib sihile,“ ütleb Ailen. Näiteks osales ta Portugalis „EuroSkills“ võistlusel, mille kogemust ta peab imeliseks ja meeldejäävaks.

Kokatööd alustas ta juba õppimise ajal. Esimene praktika ja suvetöö olid Laulasmaa Spa-s. „Ma olin ülimalt tänulik, et saatus mu sinna viis. Ma sain õppida Eesti ühe hinnatuma naispeakoka käe all – Angelica Udeküll.“ Sealt sai alguse ka koostöö peakoka Juhan Heinsaluga, kelle käe alla ta pärast kooli lõpetamist Von Krahli Aed restosse viieks aastaks tööle läks. Edasi liikus naine Nõmmel uuena avatud Mimosasse sama peakoka käe alla.

Nüüd tuli karjääris kannapööre ja otsus kolida Tartu, kus ootas ees peakoka amet restoranis „Aparaat“. Ailen kartis, kuid leidis, et oma kartustele tuleb vapralt vastu astuda. Pool aastat hiljem kolis ta tagasi pealinna ja Mimosasse, kus töötab tänaseni. Üleelmine aasta esindas Ailen iseennast ja restorani Mimosa aasta koka võistlustel.

Millised nõuanded on tal tänastele õppijatele? Neid on mitu, kuid üheks olulisimaks huvi eriala vastu. „Ei tasu minna lihtsalt niisama saama paberit kätte,“ ütleb ta ning soovitab soojalt kuulata õpetajaid. „Uurige ja avastage ise ka toitlustusmaailma. Lai silmaring on väga oluline.“

Külalislahkuse sektori väljakutseks peab Ailen hetkel desifintseerimist. „Selle tähtsust ei tohi alahinnata.“ Peamine on tema sõnul ka üksteise mõistmine igal tasandil ja hoolimine pisiasjadest.