Õpperestoran Neljapäev

perestoran Neljapäev on ainulaadne nähtus Eesti koka- ja teenindusõppe maastikul, mida iseloomustavad märksõnad: julgus, loomingulisus ja vabadus.
Õpperestoran Neljapäev on avatud kindla perioodi vältel – tavaliselt oktoobrist aprillini neljapäeviti 11.00- 14.00.
Igal neljapäeval on uus menüü, mille on koostanud antud päeva õpilasest peakokk.Hinnakiri on tüüpilistest restoranidest odavam, sest teenuse eesmärgiks pole kasum, vaid kogemus, mida erialal õppijad saavad. Aeg- ajalt on restoran avatud meelelahutuslikuks õhtusöögiks või tegutseb pop up`ina teiste ettevõtete pinnal. Nende õhtute kohta ilmub eraldi reklaam.

Mitmekülgne ja pidevalt uuenev informatsioon (menüü, hinnakiri, toimunud restoranipäevad) on leitav Neljapäeva Facebooki lehel.

LISAINFO JA BRONEERIMINE:
restoranneljapaev@gmail.com või läbi Facebooki 

Koostööettepanekud aadressil:
liis.lall@kehtna.edu.ee

Kallid külalised!

Õpperestoran Neljapäev alustab 10. hooajaga! Soovitame Teil varuda kohale jõudmiseks veidi rohkem aega. Seoses kooli peahoone renoveerimisega on muutunud õpperestorani sissepääs. Palume Teil siseneda hoone peauksest, kus Teid oodatakse ja õpperestorani edasi juhatatakse.
Järgides Terviseameti soovitusi, palume Teil külastada meid tervena ja haigestumise korral teavitada broneeringust loobumisest. Seoses kehtestatud 2+2 reegliga võtame vastu vaid piiratud arvu broneeringuid, et tagada Teile turvaline restorani külastus.
Rõõmsate kohtumisteni!

 • UUDISED

  • Jõusaal ja täiendkoolitused

   03.11.2021
   01.01.2022
   12:00 - 14:00

   JÕUSAAL Jõusaal on avatud kõigile soovijatele (kell 16:00-19:00), sportimise eelduseks aga COVID-19 tõend vaktsineerituse, läbipõdemise kohta.  TÄIENDKOOLITUSED COVID- 19 leviku tõkestamiseks peavad kõik koolitusel osalejad tõendama...   Loe edasi

 • GALERII