Sügisjooksu tulemused

9.oktoobril 39.korda toimunud Kehtna Kutsehariduskeskuse sügisjooksul osales üheksakümmend kaks jooksjat. Parimat tulemust näitasid Kalev Hõlpus ning Hälis Saaremaa.

Kooli traditsiooniks saanud jooksuvõistlusel võtsid noormehed ja mehed mõõtu kümne ning neiud ja naised viiekilomeetrisel distantsil. Start oli igaühel individuaalne, mis tähendas, et nii stardis kui finišis ning neljas kontrollpostis tuli registreerida kiip, mis näitas jooksja nii vahe-, kui lõpptulemust. Teist aastat järjest näitas meeste seas paremust mootorsõidukitehnikuks õppiv Kalev Hõlpus tulemusega 43.41, teisele kohale tuli samal erialal õppiv Virgo Juurik ajaga 44.28 ning pronksmedalile ehitusviimistleja Artur Plotnikov (44.36). Meeste arvestuses võttis esikoha Indrek Kraus (44.36), teise koha Mihkel Reino (51.07) ning kolmanda koha Raimo Salin (01:00.23).

Neidude parimaks tuli Hälis Saaremaa tulemusega 29.56, hõbemedalile Hannagrete Sepp ajaga 36.50 ning kolmandale kohale Nathali Eboldt (36.53). Naiste parim oli Reelika Laes, kelle viie kilomeetri aeg oli 27.00 ning teise koha sai Liis Läll ajaga 30.47.

Esikolmikuid autasustati karikate, kringlite ja diplomitega.

Esikoht Kalev Hõlpus (keskel), teine koht Virgo Juurik (vasakul), kolmas koht Artur Plotnikov.

Esikoht Reelika Laes (paremal), teine koht Liis Läll.

Esikoht Hälis Saaremaa (paremal), teine Hannagrete Sepp (keskel), kolmas Nathali Eboldt.

Esikoht Indrek Kraus (paremal), teine koht Mihkel Reino.