Projektikohtumine Lissabonis

2-5. oktoobrini viibisid meie kooli tehnikavaldkonna kutseõpetaja ja grupijuhataja Ljudmila Aasamägi, IT-spetsialist Martin Sikka ja arendusosakonna juht Kaidi Kauffeldt Erasmus+ õpirände projekti  „Avastan maailma vol 6″ ning Erasmus+ rahvusvahelise koostööprojekti „One world- mixed reality“ raames projektikohtumisel Portugalis, Lissabonis.

One world-Mixed reality (OW-MR) projekti põhieesmärk on distantsilt kvaliteetse õppe elluviimine kasutades kaasaegseid digiseadmeid ja tarkvara. Projekti üheks oodatavaks tulemuseks on virtuaalsete õppemoodulite koostamine ja piloteerimine tehnikavaldkonnas õpetavates kutsekoolides. Lisaks distantsõppe meetodite arendamisele, oli Kehtna KHK esindajate üheks missiooniks läbi rääkida meie tehnikavaldkonna õpilaste välispraktika sooritamise võimalused Lissabonis.

Projektikohtumine toimus ATEC Training Academy-s, mis oma olemuselt ja suuruselt on sarnane Kehtna KHKle. Lisaks töökoosolekutele oli võimalik tutvuda ATEC Training Academy-ga ning Lissaboni vanalinnaga.

Garaažis koos moodsa tehnikaga: peakomplekt.

Euroopa pikim sild: Vasco de Gama 11.4km

Vaade linnale Tejo jõest.