Õpilaskodu

Kehtna Kutsehariduskeskuse õpilaskodu renoveeriti 2010. aastal.
Majas on kaks poolt: õpilaskodu ja hostel.
Õpilaskodu poolel asuvad 128 ja hostelis 73 majutuskohta. Majas on ka kolm invakohta ning liftid.

Õpilaskodu toad on 2-3- kohalised. Lisaks vajalikule mööblile on kõigis tubades külmutuskapp, internetiühendus ja voodipesu.
Igal korrusel asuvad köök, WC-d ja duširuumid. Köögisisustuse hulka kuulivad elektripliit, nõudepesumasin, mikrolaineahi, veekeetja. Puhkenurgas on võimalik vaadata televiisorit.

Hostelis saab majutuda möbleeritud 1 – ja 2- kohalistes tubades. Tubades on külmik, WC ja dušš. Köök ja puhkenurk koos TV-ga asuvad igal korrusel.

Lisavõimalused:
vabaaja ruumid
jõusaal
pesupesemine, kuivatamine, triikimine
saunad

Õpilaskodu elanikele on vabaaja ruumide ja jõusaali kasutamine tasuta.

Õpilaskodu aadress: Lasteaia 10, Kehtna
Õpilaskodu valvelaud +372 56 863 130
Õpilaskodu juhataja:
Õpilaskodu on renoveeritud Euroopa Liidu rahastuse toel.

Kehtna KHK õpilaskodu ja hosteli teenuste hinnakiri alates 01.10.2022

Õpilaskodu sisekorraeeskiri

• UUDISED

• Treeningud Kehtna KHK-s