Õpilasesindus

Õpilasesindus on grupp noori, kelle jaoks on oluline, et koolis lisaks õppimise ka muud huvitavat toimub.

Siiani oleme korraldanud läbi õppeaasta erinevaid sündmusi nagu esmakursuslaste kohanemislaager, õpetajate päeva tähistamine, jõulupeod, kooli lahtiste uste päeva. Samuti käime kooli esindamas erinevatel messidel, infopäevadel.

Meie sihiks on õpilaste hääle kuuldavaks tegemine koolis ehk järjest enam keskendume koostöö arendamisele õpetajate, õpilaste ning kooli juhtkonna vahel. Soovime hoolitseda selle eest, et õpilaste hääl on esindatud kooli nõukogus ning mitmetes koolielu edendamise ja arengukava töörühmades.

Õpilasesinduse töös on võimalik kaasa lüüa kõigil õpilastel. Astu julgelt paati, ootame Sind, sest väärt mõtteid ja toredaid inimesi on alati vaja!

Õpilasesindusega saad ühendust aadressil: opilasesindus@kehtna.edu.ee

• UUDISED

• VASTUVÕTT KÄIB VEEL

01.08.2022
      31.08.2022
      8.00 - 24.00

Kehtna Kutsehariduskeskuse uute õpilaste vastuvõtt 2022/2023 õppeaastaks on alanud! Lisainfot meie õppevaldkondade kohta leiad SIIT.  Vastuvõtu tingimused ning vajalikud dokumendid aga SIIT.

• Õppeaasta avaaktus

09.08.2022
      01.09.2022
      12:00 - 13:00

2022/2023 õppeaasta pidulik avaaktus toimub 1.septembril 2022 peamaja aulas, ainult ESMAKURSUSLASTELE. Reedel, 2.septembril, toimub esmakursuslaste kohanemislaager. Õppetööga alustame 5.septembril. Head suve jätku!

• GALERII