Praktika välisriigis

Tahad reisida ja maailma näha? Või otsid uusi väljakutseid ja soovid oma ellu põnevust lisada? Sel juhul on ERASMUS+ õpiränne just Sinule! Et teada saada võimalustest välispraktika osas, võta ühendust kooli arenguosakonnaga e-mailil kaidi.kauffeldt@kehtna.edu.ee või mariliis.vest@kehtna.edu.ee või telefonil 5160541.

2019-2020 õppeaastal on meie kooli õpilastel (alates 18.eluaastast) võimalik läbida erialane praktika osaliselt teises Euroopa riigis. Õpirände periood kestab 4-nädalat, mis on ajastatud selliselt, et langeb kokku teie praktikaperioodiga õpptöögraafikus. Praktikaperioodil on õpilase ainukeseks kohustuseks täita tublilt talle ettenähtud töökohustusi, projekt katab õpilase reisikulud, majutuse ja elamisrahad kogu õpirändeperioodi jooksul. Samuti on õpilasele tagatud nii Kehtna KHK – poolne kui ja vastuvõtva kooli tugi terve õpirände jooksul.

Kehtna KHK partnerriigid on: Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa, Saksamaa, Tšehhi. Igas eelnimetatud riigis on kooli partnerorganisatsioonid, kes korraldavad õpilaste majutuse, töökohad ja monitooringu kohapeal.

Sel õppeaastal on õpirändes käinud juba mitmed meie õpilased. Kolm tehnikavaldkonna poissi naudivad päikest soojas Hispaanias, samas kui kaks IT-valdkonna õpilast seiklevad Saksamaal. Ees on ootamas IT-valdkonna õpilaste õpiränne Tšehhi ning toitlustusvaldkonna õpilaste reis Prantsusmaale. Projektist on saanud osa ka meie kooli õpetajad, kellel on olnud võimalus stažeerida nii Itaalias, Taanis kui Saksamaal. Ka õpetajaid on ees ootamas veel mitmed reisid.

 

Õpetajate kogemus Saksamaal leitav SIIN

Loe õpetajate kogemust Austrias SIIT

Toitlustusvaldkonna õpilaste kogemus Prantsusmaal SIIN

Loe toitlustusvaldkonna õpilaste kogemust Taanis SIIT

Loe IT-valdkonna õpilase kogemust Maltal SIIT

 • UUDISED

  • Treeningud Kehtna KHK-s

   21.09.2022
   21.06.2023
   16:00 - 18:00

   Kõigil Kehtna Kutsehariduskeskuse korvpalli, võrkpalli ning jõusaali huvilistel on võimalus alustada treeningutega! Korvpalli loobitakse kolmapäeviti kell 16:00, võrkpalli trenn toimub teisipäeviti kell 16:00 ning...   Loe edasi

 • GALERII