Esmakursuslasele

TASUB TEADA!

Esmakursuslase kõige olulisem kontakt uues koolis on tema rühmajuhataja, kes tutvustab õpilasele kooli kodukorda, kooli territooriumi, siseveebi kasutamist ning koolikorralduslikke dokumente, jälgib siseveebi vahendusel õpilase õppetulemusi ja puudumisi. Rühmajuhatajale tuleb oma puudumise põhjus teatada hiljemalt puudumise päeval.

Esimeste kursuste rühmajuhatajad õppeaastal 2019/2020 on:

Sigrid Varik (ehitusvaldkonna õpperühmades)                                                                                    telefon +372 565 62531 ja e- post: sigrid.varik@kehtna.edu.ee

Ljudmila Aasamägi (tehnikavaldkonna õpperühmades)
telefon +372 522 7509 ja e-post: ljudmila.aasamagi@kehtna.edu.ee

Sirje Kure (toitlustusvaldkonna õpperühmades)
telefon + 372 508 3048 ja e- post: sirje.kure@kehtna.edu.ee

Tiina Türk (IT-valdkonna õpperühmades)                                                                                            telefon + 372 552 0770  tiina.tyrk@kehtna.edu.ee

siseveeb.ee (kasutaja ning parool on kirjas sisseastumise avaldusel)
Siseveebi vahendusel saab õpilane vaadata oma tunniplaani, puudumisi, hindeid, konsultatsioonide/järelvastamiste ajakava ning õppematerjale. Lisaks on siseveebi vahendusel võimalik taotleda õppetoetust.

Õppehooned
Koolil on mitu õppehoonet, kus tunnid võivad toimuda.
Peamaja ehk hoone nr 1 (aadressil Kooli 1)
Tehnikamaja ehk hoone nr 3 (aadressil Staadioni 12)
Kui tunniplaanis on märgitud näiteks 3-208, siis järelikult toimub tund tehnikamajas ruumis nr 208

Lõunasöök
Lõunasöögi eest tasumiseks saab õpilane õppeaasta alguses õpilaskodust või rühmajuhatajalt kiipkaardi, mille alusel tasub lõunasöögi eest kooli bistroos. Hetkel on iga päeva lõunasöögi toetuse suuruseks 2 euro ja 20 senti. Juhul kui toidu hind ületab lõunasöögi toetuse suuruse, siis maksab ülejäänud summa õpilane ise.
Kiipkaarti kannab õpilane koolis alati kaasas. Kaart maksab 7 eurot, mis tuleb tasuda õpilaskodus sularahas.
Õppetoetused
Esimesel kursusel on võimalik taotleda õppetoetust üks kord õppeaastas (veebruari, märtsi, aprilli, mai ja juuni eest). Õppetoetuse summa on hetkel 60 eurot ühes kuus.
Sõidupiletid koju ja kooli hoiab õpilane alles, sest nende eest saab raha kuu lõpus tagasi!
Majanduslikult raskes olukorras olevatele õpilastele on ette nähtud eritoetus. Selle taotlemise tingimusi ja korda selgitab rühmajuhataja.

Vaba aeg
Õpilasel on võimalus osaleda ÕE (õpilasesinduse) tegevustes. Õpilasesinduse eesmärgiks on õpilaste õiguste kaitsmine koolis, erinevate ürituste korraldamine/läbiviimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste vahel.
Koolil on olemas võimla, staadion ja jõusaal. Huviliste olemasolul toimuvad erinevad trennid: kergejõustik, korvpall, võrkpall, jalgpall. Lisainfo saamiseks vaatan kooli teadetetahvlit või pöördun spordiosakonda 🙂

Õpilaskodu sisekorraeeskiri: sisekorra_eeskiri 2018-2019

  • UUDISED

    No Upcoming Events found!

  • GALERII