Esmakursuslasele

TASUB TEADA!

Esmakursuslase kõige olulisem kontakt uues koolis on tema rühmajuhataja, kes tutvustab õpilasele kooli kodukorda, kooli territooriumi, siseveebi kasutamist ning koolikorralduslikke dokumente, jälgib tahvli vahendusel õpilase õppetulemusi ja puudumisi. Rühmajuhatajale tuleb oma puudumise põhjus teatada hiljemalt puudumise päeval.

Esimeste kursuste rühmajuhatajad õppeaastal 2021/22 on:

Reelika Laes (ehitusvaldkonna õpperühmades)

e- post: reelika.laes@kehtna.edu.ee

Ljudmila Aasamägi (tehnikavaldkonna õpperühmades)

telefon +372 522 7509 ja e-post: ljudmila.aasamagi@kehtna.edu.ee

Maarja Kusmin (toitlustusvaldkonna esimese kursuse koka õpilaste rühmajuhataja)

e- post: maarja.kusmin@kehtna.edu.ee

Tiina Türk (IKT-valdkonna õpperühmades)

telefon + 372 552 0770  tiina.tyrk@kehtna.edu.ee

tahvel.edu.ee (kasutaja ning parool on kirjas sisseastumise avaldusel)
Tahvli vahendusel saab õpilane vaadata oma tunniplaani, puudumisi, hindeid, konsultatsioonide/järelvastamiste ajakava ning õppematerjale. Lisaks on tahvli vahendusel võimalik taotleda õppetoetust.

TAHVEL kasutusjuhend õpilasele

Õppehooned
Koolil on mitu õppehoonet, kus tunnid võivad toimuda.
Peamaja ehk hoone nr 1 (aadressil Kooli 1)
Tehnikamaja ehk hoone nr 3 (aadressil Staadioni 12)
Kui tunniplaanis on märgitud näiteks 3-208, siis järelikult toimub tund tehnikamajas ruumis nr 208

Lõunasöök
Lõunasöögi eest tasumiseks saab õpilane õppeaasta alguses õpilaskodust või rühmajuhatajalt kiipkaardi, mille alusel tasub lõunasöögi eest kooli bistroos. Hetkel on iga päeva lõunasöögi toetuse suuruseks 2.50 eurot. Juhul kui toidu hind ületab lõunasöögi toetuse suuruse, siis maksab ülejäänud summa õpilane ise.
Kiipkaarti kannab õpilane koolis alati kaasas. Kaart maksab 7 eurot, mis tuleb tasuda õpilaskodus sularahas.
Õppetoetused
Esimesel kursusel on võimalik taotleda õppetoetust üks kord õppeaastas (veebruari, märtsi, aprilli, mai ja juuni eest). Õppetoetuse summa on hetkel 60 eurot ühes kuus.
Sõidupiletid koju ja kooli hoiab õpilane alles, sest nende eest saab raha kuu lõpus tagasi!
Majanduslikult raskes olukorras olevatele õpilastele on ette nähtud eritoetus. Selle taotlemise tingimusi ja korda selgitab rühmajuhataja.

Vaba aeg
Õpilasel on võimalus osaleda ÕE (õpilasesinduse) tegevustes. Õpilasesinduse eesmärgiks on õpilaste õiguste kaitsmine koolis, erinevate ürituste korraldamine/läbiviimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste vahel.
Koolil on olemas võimla, staadion ja jõusaal. Huviliste olemasolul toimuvad erinevad trennid:  korvpall, võrkpall, jalgpall. Lisainfo saamiseks vaatan kooli teadetetahvlit või pöördun spordiosakonda 🙂 Rohkem õpilasesinduse kohta leiad SIIT.

Kehtna KHK õpilaskodu sisekorraeeskiri alates aug. 2021

 • UUDISED

  • VASTUVÕTT KÄIB VEEL

   01.08.2022
   31.08.2022
   8.00 - 24.00

   Kehtna Kutsehariduskeskuse uute õpilaste vastuvõtt 2022/2023 õppeaastaks on alanud! Lisainfot meie õppevaldkondade kohta leiad SIIT.  Vastuvõtu tingimused ning vajalikud dokumendid aga SIIT.  

  • Õppeaasta avaaktus

   09.08.2022
   01.09.2022
   12:00 - 13:00

   2022/2023 õppeaasta pidulik avaaktus toimub 1.septembril 2022 peamaja aulas, ainult ESMAKURSUSLASTELE. Reedel, 2.septembril, toimub esmakursuslaste kohanemislaager. Õppetööga alustame 5.septembril. Head suve jätku!

 • GALERII