Meie IT-õpilane “Noor meister 2019” hõbemedalist!

Rõõmsad uudised! Meie IT-valdkonna õpilane Arnold Erhard Tamm saavutas “Noor meister 2019” võistlusel IT-süsteemide spetsialistide seas hõbemedali. Palju õnne! Õnnesoovid ka juhendajale Erko Pärnale.

3.mail lõppes Tallinn Polütehnikumis kahepäevane IT- süsteemide spetsialistide ja veebiarendajate “Noor Meister 2019” mõõduvõtt. Võistlus oli tasavägine ja esimene koht jäi sellel aasta ühe punkti kaugusele. Võistleja ülesandeks oli näidata oma oskusi nii vabavara kui Microsofti operatsiooni süsteemides.
Samas ruumis ja ajal toimus ka veebiarendajate mõõduvõtt. Võistlus koosnes kolmest moodulist- kliendi soovile vastava disaini loomine, loodud disain tuli ellu viia ja andmebaasi osast. Meie valdkonda esindas Tõnis Noorveli. Võistleja andis endast prima ja õppis palju uut.