Marleen Murumets – Noorkokk 2020 II koht

5.novembril toimus Eesti kokkade meistrivõistluste raames Noorkokk 2020 võistlus, mida korraldas Eesti Peakokkade Ühendus. Seitsme parima kodumaise noorkoka seas saavutas auväärse teise koha Kehtna Kutsehariduskeskuse III kursuse õpilane Marleen Murumets.

Võistlejate ülesandeks oli etteantud aja jooksul valmistada pidulik isutekitaja, broileriliha ja subprodukte sisaldav pearoog ning magustoit, milles on kasutatud Fazeri riivleiba ning meetooteid. Igal noorkokal oli köögis ka abiline, Kehtna KHK-s oli selleks II kursuse õpilane Ralf Piirson.

Suupistevoorus valmistas Murumets vürtsikilufileerulli munavõiga, rukki-köömne korall tuille ja lendkala marjaga. Pearoaks aga sous vide meetodil küpsetatud trühvli-maitselist kanafileed krõbeda pistaatsiapähkli-kananaha kattega, praetud paneeritud kanamaksa ja pirni täidisega kanatiiba, pastinaagi kartulipüreed, kõrvetatud porru, ahjus glaseeritud värviliste porganditega ja valge veini võikastmega. Magustoiduks valmistas Kehtna KHK õpilane jõhvika-leivasupi jäätist, kanarbiku meekrõbediku, kõrvetatud kanarbiku meekastme, jõhvikageeli, karamelliseeritud mesimeloni ning kahe erineva mündiga.

Murumetsa hindas võistlust väga pingeliseks, sest konkurents oli tugev. „Kõik läks hästi peale korall tuille küpsetamisega, millega kaotasime palju aega, aga õnneks saime ilusti järje peale ja aegadesse me jõudsime. Tänan väga oma juhendajat Liis Lälli ja abilist Ralf Piirsoni ning 180 Degrees restorani peakokka ja asutajat Matthias Dietheri ning kokka Jaanika Sillatit, kes andsid nädal enne võistluseid minu menüüle hinnangu. Nende proffesionaalsete nõuannetega sai võistlustööd parendatud,“ rääkis Murumets.

Õpilase juhendaja Kehtna KHK-s oli õpetaja Liis Läll, kes rääkis, et võistlustingimused avaldati juunikuus ning Marleeni tee võistlustele algas juba siis. „Võistlustöö planeerimine on pikk protsess, mis hõlmab endas paljude ideede katsetamist ja arendamist, tehniliste osksute harjutamist, ajastamise planeerimist ja tehniliste tingimustega arvestamist,“ rääkis Läll ning lisas, et viimases harjutamise etapis tuleb leida ka nooremalt kursuselt abiline, kellega koostöö pingelistes situatioonides sujuks ja kes oskaks vajalikul hetkel võistlejale tuge pakkuda. Läll rääkis, et võistlustöö esimese käigu, suupiste serveerimise alused pidi iga võistleja ise kaasa võtma ning Kehtna KHK puitklotside aluse valmistas kohalik puutöövõlur Andres Angerma. „Olen Marleeni ja Ralfi tööga väga rahul. Konkurents oli väga tugev ja võistluste tase väga kõrge. Võistlustööd saab õpperestoranis Neljapäev maitsta ka 1. aprillil Marleeni restoranipäeval,” ütles õpetaja.

Esikoha saavutas võistlusel Tartu KHK õpilane Carina-Elsitabeth Hade ning kolmanda koha Alice Adamson Järvamaa Kutsehariduskeskusest. Züriiliikme ning restoran Wicca peakoka Angelica Udekülli sõnul saab seekordsete võislejate puhul tõsta esile head tehnilist võimekust ja julgeid katsetamisi. „Eesti kokandusel on suur ning lootusrikas tulevik!”

Noorkoka võistluse peaeesmärk on propageerida koka eriala ja teadvustada õpilastele täisväärtusliku toidu tähtsust, samuti võimaldab see kutseõppeasutuste õppuritel näidata oma erialaseid oskusi ja tõsta toitlustusvaldkonna kutsehariduse taset ning populaarsust. Võistlusi hindas kõrgetasemeline ja rahvusvaheline kohtunike žürii, mis koosneb kahest köögikohtunikust ja kuuest maitsekohtunikust.

Noorkokk 2020 esikolmik, meie õpilane Marleen on vasakul.