“Magic” online võistlus

30.aprill õhtul kell 18.00- 22.00 toimusid IT-valdkonna inimestele suunatud “Magic” online CTF võistlus, mida korraldab USA. Võistluse eesmärk on algajatele tutvustada küberturvalisuse-alaseid oskusi. Osaleda said 4-liikmelised meeskonnad, kellel tuli lahendama erinevaid ülesandeid. Igas ülesandes on ära peidetud lipp, mille nad pidid üles leidma.
Võistkondi osales üle 80: nii Eestist kui USA-st. Kehtna KHK-d esindasid IT21 grupi õpilased: Reemet Raska, Artur Aidla, Robin Zirk, Raigo Tiismaa. Nende juhendaja oli Erko Sepp, kes õpib ise IT20 rühmas.
Kehtna KHK on osalenud Magic võistlusel juba viimased 4 aastat. Magic võistlusel osalemine oli üheks auhinnaks Küberpähkli võistluse esimese koha eest kutsekoolide arvestuses. Noored said hea meeskonnatöö kogemuse osaliseks.

Õpilased “Magic” võistlusel.

IT-valdkonna I ja II kursuse õpilaste külastus Viljandisse, Cleveron ettevõttesse. Noored said tutvuda praktikavõimalustega ja näha, kuidas töö IT-ettevõttes käib.

Ettevõttes Cleveron.