Kokkade “Noor Meister” võistlustelt kolmas koht

13.-14.aprillil selgusid Tartu Rakenduslikus Kolledžis võistluse „Noor Meister 2022“ raames parimad noored kokad. Kehtna Kutsehariduskeskuse kolmanda kursuse õpilane Villibert Võrk saavutas tihedas konkurentsis kolmanda koha.

Võistlema jõudmine oli õpetaja Liis Lälli sõnul nagu seiklusraja läbimine, sest paar nädalat enne võistlusi sai Villibert jalgpallitrennis vigastuse. See tähendas, et väga suur osa olulisest treeningust toimus ainult ühele jalale toetudes. Lisaks selgus viimasel hetkel, et Villiberdil puudub kehtiv õpilaspilet ning poole tee peal Tartusse läks juhendaja auto katki. Takistutse kiuste jõuti sellegipoolest kohale.

Esimene päev algas poolfinaaliga, mille kohta teadis Villibert juba eelneval päeval, et valmis tuleb teha kas terve part, kana või küülik ning neli köögiviljalisandit, kaste ja desserdiks dekonstrueeritud magustoit klassikalisest „Lemon meringue pie“ koogist. Toidukorv käes, tegi ta food pairingut, et teda saada, millega toorained kõige paremini maitselt kokku sobivad. Kui plaan paigas asuti harjutama. Villiberdi sõnul muutusid toidud läbi tegemise käigus palju, sest mõni mõte võttis kauem aega või ei tulnud päris nii välja nagu oleks tahtnud. Menüü paigas, tuli teha ka ajaproove, et jõuda etteantud ajaga valmis. „Poolfinaal möödus nii nagu plaanisime ja kõik tuli välja. Lahendada tuli väikesed probleemid kuna köök oli teistsugune ja pliidid natukene aeglasemad, aga tulin toime,“ ütles Villibert. Väike apsakas tekkis serveerimisel, kus noormehe sõnul sai ta juhendist pisut valesti aru ning hakkas toitude väljapanemisega liialt hilja tegelema. „Hiljem saime kohtunikelt tagasisidet toitude kohta ja enamus oli positiivne. Mul oli väga hea meel kuulda sellist tagasisidet.“ Poolfinaalis sai Villibert konkurentide ees kõige suurema punktisumma, millega ta pääses edasi järgmise päeva finaali. Hindamiste vahepeal anti võistlejatele üks lisaülesanne. 20-minutiga tuli valmistada kolm perfektset pošeeritud muna. Ka siin sai Villibert parima tulemuse, mida jäi jagama Tartu VOCO võistlejaga.

Finaali pääses kuus parimat võistlejat, kellel tuli valmistada neli erinevat suupistet porgandist: kolm soolast ja üks magus. Finaal kulges juhendaja Lälli sõnul tasavägiselt ja päriselt võistlusaega ei jõudnud ükski võistleja. „Suupistete valmistamine tundub ehk kõrvaltvaatajale lihtne, aga tegelikult on tegemist väga keeruka võistlusülesandega. Juhendajate ruumis oli teisel päeval päris palju meeleheite ohkeid kuulda,” ütles ta. Villiberti arvates finaal tal nii hästi ei läinud, sest köök oli väga erinev ja tooraine samuti. Ette tuli ka ootamatuid probleeme. Kohtunike hindamiste järel sai Villibert aga paremuselt kolmanda tulemuse. Teisele kohale tuli Järvamaa Kutsehariduskeskuse neiu Annika Meressaar ning parimaks krooniti Tallinna Teeninduskooli võistleja Jelizaveta Šalova.

Juhendaja Liis Läll ütleb, et Villibert on väga hea võistleja. „Tema tugevuste rida on üsna pikk. Hea mälu ja motoorika. Puhas, organiseeritud ja tähelepanelik. Oskab kohaneda uutes olukordades. Ei kannata võistlusnärvi all aga on ambitsioonikas.“ Villibert ise hindab võistluse kogemust meeldivaks. „Mulle meeldis väga end proovile panna. Tahaksin tänada oma õpetajat Liis Lälli ja Tartu korraldusmeeskonda kuna see oli päris suur ettevõtmine ning mina jäin väga rahule. Lisaks tänan veel kohtunikke, kes andsid ausat tagasisidet ja kõiki, kes mind toetasid.“

Esikolmikule pandi Lälli sõnul välja rida toredaid auhindu, millest üheks on sel aastal koka neljanda taseme kutsetunnistus, milleks Villibert enam eraldi eksamit tegema ei pea.”Loodan, et pärast lõpetamist, kaitseväes käimist ja veidi erialal töötamist näeme Villiberti veel võistlemas ja võibolla tulevikus ka kohtunike ridades noori talente hindamas.”

Villibert õpetaja Liisiga.