IKT virtuaalvõistlusel ja tehnikaring Hiiumaal

Reedel sai Kehtna KHK-s läbi Eesti “Noor Meister 2020” võistlus. Laupäeval alustasid IKT-valdkonna esimese kursuse õpilased neljaliikmelisena 3-tunnilist online võistlust MAGIC-CTF, mida korraldasid Ameerika Ühendriigid. Meie kool osaleb säärasel võistlusel juba kolmandat korda. Võistluse eesmärgiks oli tutvustada noortele küberturvalisust. Võistkonda kuulusid: Erko Sepp, Germo Vibus, Alex Valner, Rain Kobbin. Noormehed saavutasid 63. võistkonna seas 33. koha.

Õpetaja Triin Muulmann ütles, et tema eesmärigks on anda õpilastele võimalus ennast arendada, saada uusi kogemusi ja teadmisi küberturvalisuse alal.

Möödunud neljapäeval, 5.novembril, startisid ka Kehtna KHK tehnikaringi huvilised võistlema. Seekord Hiiumaa rahvarallile. Võistlusega lõpetati 2020.aasta hooaeg. Hiiumaal esines hästi Kristjan Radiko, kes saavutas J18 klassis kolmanda koha. Õnnitlused aga ka Kaurile, Ardole, Taavile ja Lennole, kes jõudsid õnnelikult lõppu. Kahjuks tuli Stenil ja Kevinil käigukasti rikke tõttu katkestada. Autode hooldustöid tegid Villem, Markus, Roland ja Jürgen.