Algas vastuvõtt toitlustuskorralduse erialale

02.11.2020 kuni 10.12.2020 13:00 - 14:00

Parim aeg õppimiseks on just nüüd ja praegu!

Ootame Sind õppima toitlustuskorralduse õppekavale, mis algab 25.jaanuaril 2021. Õppekava on koostatud  vanemkokk 5. taseme kutsestandardi alusel. Kava kestvus on 1 aasta ja korraldatud 3-päevaste õppeperioodidega koolis (esmaspäevast-kolmapäevani) kord kuus. Õppetööd viiakse läbi koostöös ettevõtete oma ala parimate spetsialistidega.

Ameti kirjeldus:

Vanemkokk juhib tootmisprotsessi toitlustusteenust pakkuvas ettevõttes. Ta planeerib, korraldab tootmistööd, koostab menüüsid ja arendab tooteid. Vanemkokk juhib ja juhendab meeskonda ning annab edasi kutsealaseid oskusi. Vanemkokk juhindub oma tegevuses ettevõtte majanduslikkusest ja kasumlikkusest, vastutab teiste töö korraldamise ja kvaliteetse töötulemuse eest. Vanemkokk valmistab toite, kasutades nii tavapäraseid, uuenduslikke kui keerukaid tehnoloogiaid vastavalt klientide vajadustele ja soovidele. Vanemkokk võib spetsialiseeruda suurköögi- või restoranitööle.

Paralleelselt restorani suunale pakume sellel õppeaastal Kehtna KHK-s ka suurköögi suunal õppimise võimalust.

Nõuded õpingute alustamiseks: keskharidus, väikese ja keskmise suurusega toitlustus- ja majutusettevõtte töötaja, kes on omandanud toitlustus- ja majutusteeninduse 4. taseme eriala või saanud erialase töökogemuse, mis on tõendatud VÕTA protsessis eneseanalüüsiga.

Soovi korral palun täitke oma avaldus SAIS-is (aadressil www.sais.ee)