Esmakursuslaste kohanemislaager

13.-14. september toimus Tarsi talus meie esimese kursuse õpilastele kohanemislaager. Üks ühine päev ja öö aitas meil teineteist tundma õppida ning luua uusi sõprussuhteid. Koos võtsime osa põnevatest sportlikest ja vähemsportlikest tegevustest. Õhtu lõpul mängisime lauamänge ja laulsime lõkke ääres kitarri saatel. Mis saaks veel toredam olla? Kiidame oma esmakursuslasi – nad pidasid väga tublisti vastu pika päeva ja öö!

Mis me siis ära tegime? 

Esimene päev möödus üsna sportlikult. Virgutava hommikuvõimlemise järel toimusid sportlikud teatevõistlused. Lõuna ja lõõgastuse järel külastas esmakursuslasi ajaloolane Toomas Tõnisson, kes rääkis ellujäämisest metsas. Vahepeal oli noortel aega ka lahendada mälumängu küsimusi. Õhtu möödus disgolfi, petangi, lauamängude ja noolemänguga. Hilisematel tundidel istuti lõkke ääres ja lauldi kitarri saatel eestimaiseid lugusid, küpsetati viinereid ja vahukomme. Väike seltskond nautis ka filmiõhtut.

Teine päev algas hommikuse rivistusega ja hommikusöögiga. Tegevustest tuli esimesena igal valdkonnal oma eriala võimalikult loominguliselt tutvustada kasutades selleks kõike nende ümber olevat. Siis algas fotojaht. Ülesse tuli leida laagrialale peidetud esemed. Meie toreda laagri lõpetasime vande lugemise ja tunnistuste jagamisega. Nii me selle koosveedetud aja mööda saatsimegi!

Valik pilte leiad SIIT.