PEAHOONE AJAKOHASTAMINE

Course ID
PROJEKTI TÜÜP
EUROOPA REGIONAALARENGU FOND JA EESTI VABARIIK
LÄBIVIIMISAEG
01.03.- 31.10.2015
PROJEKTI EELARVE
1 655 640 eurot
PROJEKTI MEESKOND
Ülo Viru, Hille Toompuu, Katrin Viru

Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakooli/ Kehtna Kutsehariduskeskuse peamaja rekonstrueerimise eesmärk on tagada peamaja nõuetele vastavaks viimise kaudu kutseõppekvaliteedi tõus ja  selle õppe parem kättesaadavus järgmiste  konkreetsete eesmärkide ja tegevuste kaudu.

Projekti käigus on plaanis lõpule viia hoone elektri- ja nõrkvooluosade projekteerimine, ning ventilatsiooni ja jahutussüsteemide ehitus, ehitada välja hoone elektri – ja nõrkvooluosad, uuendada maja elektritoitekaabel ja suurendada hoone peakaitset min 200 A võrra . Hoones tuleb paigaldada ka vajalikud tuletõkkeuksed, et moodustuksid nõuetekohased tuletõkkesektsioonid. Projekti tulemusena valmivad õppeköök, õpperestoran ja vajalikud kaasajastatud õppekabinetid majutus-toitlustus valdkonnale. Hoones paiknevad üldainete ja administratsiooni kabinetid ning võimlakompleks saavad normidekohase valgustatuse ja ventilatsiooni. Hoone katuse rekonstrueerimist jätkatakse, et muuta see ilmastikukindlaks ja ehitada välja pööningukorrusel paiknevad ventilatsioonikambrid.

Allalaadimised
 • UUDISED

  • Sügisjooks 07.10

   14.09.2020
   07.10.2020
   13:00 - 14:00

   Traditsiooniline Kehtna KHK sügisjooks toimub 7.oktoobril algusega 14:15. Tüdrukutel tuleb läbida 5km ning poistel 10km rada. Head jooksusammu kõigile!