Juhi eneseareng ja inimeste juhtimine

Course ID
TOIMUMISAEG-JA KOHT
13.-14. august 2019, Kehtna Kutsehariduskeskus
KOOLITUSE PIKKUS
16 akadeemilist tundi (kaks päeva)
ÕPIVÄLJUNDID
Kursuse läbinu : 1. Määratleb töötaja kompetentsitaseme 2. Hindab töötaja arenguvajadusi ning sellest tulenevalt koolitusvajadust 3. Kavandab töötajate juhendamise protsessi, kirjeldades nõutavad kompetentsid ja seades selged eesmärgid juhendamise protsessile 4. Hindab ennast kui juhti 5. Tegutseb probleemolukorras lahenduskeskselt
GRUPI SUURUS
Kuni 16 inimest
KOOLITAJAD
Anu Vaagen ja Raili Laas OÜ Yebisu Eesti
KONTAKT
arendusosakond, telefon 516 0541, e- post: koolitus@kehtna.edu.ee
HIND
189€ (sisaldab koolitusmaterjale, kohvipause ja majutust)

REGISTREERUMINE: kuni 05.08.2019  saates oma osalemissoovi e- posti  aadressile koolitus@kehtna.edu.ee või telefonil 5160541.

Kas teadsite: Eesti juhtimisvaldkonna uuringust 2015 selgub, et paljud keskastme juhid on kasvanud välja spetsialistidest ning vajavad juhtimise alal abi ja nõu, eriti keskastme juhiks saamise hetkel.

Keskastme juht on kõige otsesemalt seotud töötajatega, mistõttu on tema isikulise arengu juures olulised kompetentsid, mis aitavad kaasa inimeste juhtimisele ja mida eeldavad ka juhtimiskompetentse nõudvad kutsestandardid.

Heameel on teatada, et Kehtna Kutsehariduskeskuses oleme korraldamas kursust „Juhi eneseareng ja inimeste juhtimine“ 13.-14. august 2019.

Olukorrad ja probleemid, millega puutuvad kokku karjääriredelil spetsialistist juhiks edutatud inimesed on sageli korduvad ning seetõttu vajavad need ka tähelepanu, et juhti edasi liikumisel toetada. Antud juhtimiskoolitus sobib nii olemasolevale kui ka uuele juhile.

Kursuse läbimisel väljastatakse tunnistus. 

Kursuse maht on kokku 16 akadeemilist tundi, kahel järjestikulisel päeval. Kursust viivad läbi suurepärased ja suurte kogemustega koolitajad Anu Vaagen ja Raili Laas OÜ Yebisu Eesti.

Võimalik ööbida meie kooli õpilaskodus. 

Allalaadimised