Virtuaalvõistluse tulemused

Eelmine nädal võtsid viis kolmeliikmelist meeskonda mõõtu Kaitseväe Küberharjutusväljaku keskkonnas, kus toimus VIRTUAALVÕISTLUS. Osalesid nelja kutsekooli õpilased: Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, Kehtna Kutsehariduskeskus, Pärnu Kutsehariduskeskus ning kaks Viljandi Kutseõppekeskuse meeskonda. Kolm meeskonda olid esimese ning kaks kolmanda kursuse õpilased.

Mõõduvõtt toimus kahel päeval ning kokku võisteldi 12 tundi. Võistlus kandis nime “EELIS = Eesti Ehitab Laia InfoSüsteemi”. Meeskondade ülesandeks oli ülesse ehitada etteantud võrgujoonise ja juhendi järgi toimiv IKT-süsteem. Võrguplaani alusel tuli paigaldada ja seadistada ettevalmistatud virtuaalmasinatesse vastavad teenused.

Tulemused on järgmised:

I KOHT
Pärnu Kutsehariduskeskus. Meeskonna nimeks on õpilased valinud omale ” localhost “
Osalejate nimed on:
Martten Maasik; Arnold Kell; Sander Timusk. Auhind JBL kõlarid, akupangad, midagi magusat.

II KOHT
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus. Meeskonna nimeks on õpilased valinud omale “Viirus”.
Osalejate nimed on: Remo Lehes; Rauno Lehes; Martin Hiiesalu. Auhind JBL kõlarid ja midagi magusat.

III KOHT
Kehtna Kutsehariduskeskus. Meeskonna nimeks on õpilased valinud omale “G-Team “.
Osalejate nimed on: Taavi Aleks Orgusaar; Kauri Kallaste; Kasper Kõhelik. Auhind akupangad ja midagi magusat.

4. Viljandi Kutseõppekeskus. Meeskonna nimeks on õpilased valinud omale “Makaron”.
Osalejate nimed on: Joann Mõndresku;  Liivar Rehela; Taimo Veider.

5. Viljandi Kutseõppekeskus. Meeskonna nimeks on õpilased valinud omale “Cx “.
Osalejate nimed on:  Mirko Asuküla;  Reinis Kiss; Lauri Laretei.

Võistlus ülesande ja võrgujoonist on võimalik näha järgnevalt leheküljelt https://it.kehtnakhk.ee/kutsekoolide-virtuaalvoistluse/

Võistlust toetab KAITSEMINISTEERIUM. Auhinnad on välja pannud TELIA EESTI.