Talvine vastuvõtt 2018

Vastuvõtt 2018 jaanuaris alustavatele erialadele
01. novembrist 2017- 07. jaanuarini 2018 võtame vastu dokumente järgmistele erialadele:

kolmanda taseme kutseõpe
puurija (õppeaeg 6 kuud)

neljanda taseme kutseõpe
plaatija (õppeaeg 6 kuud)

neljanda taseme kutseõppe jätkuõpe
süsteemiadministraator (õppeaeg 1 aasta)
peoteenindus (õppeaeg 3 kuud)

viienda taseme kutseõppe jätkuõpe
toitlustuskorraldus (õppeaeg 1 aasta)
vanemkelner (õppeaeg 1 aasta)

NB! Õppetöö eelnimetatud erialadel on korraldatud sessioonidena, mis tähendab, et koolis tuleb käia reeglina kahel või kolmel päeval kuus.

Dokumentide elektrooniline vastuvõtt toimub 07. jaanuarini 2018 läbi õppeinfosüsteemi (otsetee õppeinfosüsteemi)

Õppeosakonnas, aadressil Kooli 1, Kehtna, võetakse dokumente vastu tööpäeviti kella 9.00- 16.00.

Vajalikud dokumendid:

1. Elektrooniline avaldus õppeinfosüsteemis (saab täita ka koha peal)
2. Alla 18- aastastel õpilaskandidaatidel vajalik vanema või eestkostja kirjalik nõusolek kooli õppima asumiseks.
3. Haridust tõendava dokumendi originaal või kinnitatud koopia
4. 2 fotot suurusega 3×4 cm
5. Isikut tõendav dokument
6. Välismaalasest õpilaskandidaadi puhul dokument, milles on märge alalise või kehtiva tähtajalise elamisloa või elamisõiguse kohta, või selle puudumise korral pädeva asutuse kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormist tõend õpilaskandidaadi seadusliku viibimise kohta Eesti Vabariigis.