Õpperestoran Neljapäev

Õpperestoran Neljapäev on ainulaadne nähtus Eesti koka- ja teenindusõppe maastikul, mida iseloomustavad märksõnad: julgus, loomingulisus ja vabadus.
Õpperestoran Neljapäev on avatud kindla perioodi vältel – tavaliselt oktoobrist aprillini neljapäeviti 11.00- 14.00.
Igal neljapäeval on uus menüü, mille on koostanud antud päeva õpilasest peakokk.Hinnakiri on tüüpilistest restoranidest odavam, sest teenuse eesmärgiks pole kasum, vaid kogemus, mida erialal õppijad saavad. Aeg- ajalt on restoran avatud meelelahutuslikuks õhtusöögiks või tegutseb pop up`ina teiste ettevõtete pinnal. Nende õhtute kohta ilmub eraldi reklaam.

Mitmekülgne ja pidevalt uuenev informatsioon (menüü, hinnakiri, toimunud restoranipäevad) on leitav Neljapäeva Facebooki lehel.

LISAINFO JA BRONEERIMINE:
restoranneljapaev@gmail.com või läbi Facebooki

Koostööettepanekud aadressil:
liis.lall@kehtna.edu.ee

• UUDISED

• Tasuta kursused 2019

14.01.2019
      01.06.2019
      10:00 - 17:00

Kehtna Kutsehariduskeskuse TASUTA kursuste nimekiri on nüüd avalik! Uuri endale sobivaid kursusi SIIT.

• Matemaatika nädal

29.01.2019
      19.02.2019
      15:45 - 17:00