Oluline info tasuta koolituste kohta

Kehtna Kutsehariduskeskus viib läbi Euroopa Sotisaalfondi toel tasuta täienduskoolituse kursusi, mille eesmärk on motiveerida täiskasvanuid õppima ning luua kvaliteetsed, paindlikud ning tööturu arenguvajadusi arvestavad õppimisvõimalused.

Vaata tasuta koolituste nimekirja SIIT!

Sihtrühmaks on

• erialase hariduseta täiskasvanud
  • keskhariduseta täiskasvanud
  • aegunud oskustega tööealine elanikkond vanuses 50+

NB! Koolitusel saab osaleda inimene, kellel on põhiharidus, kes on 17 –aastane või vanem ning ei õpi kursuse toimumise ajal gümnaasiumis,  kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikoolis tasemeõppes.
Küsimuste korral pöördu julgesti +372 516 0541 või koolitus@kehtna.edu.ee

Infoks

• registreerimine lõpeb tavaliselt nädal enne koolituse algust
  • osalejate nimekiri selgub pärast registreerimise lõppemist
  • osalejatega võetakse ühendust ning nad kinnitavad oma osalust
  • konkursi korral eelistatakse põhjendatumat osalusvajadust

Kursusi toetab Euroopa Sotsiaalfondi tegevus  „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste parandamine“.

• UUDISED

• Tasuta kursused 2019

14.01.2019
      01.06.2019
      10:00 - 17:00

Kehtna Kutsehariduskeskuse TASUTA kursuste nimekiri on nüüd avalik! Uuri endale sobivaid kursusi SIIT.

• Matemaatika nädal

29.01.2019
      19.02.2019
      15:45 - 17:00