Suvine lõpuaktus 2018

Reedel, 22.juunil, andis Kehtna Kutsehariduskeskus taaskord tuule tiibadesse mitmekümnele noorele, kellest on nüüdseks saanud Kehtna KHK vilistlased. 2017/2018 õppeaasta on jõudnud lõpule ning aeg on teha kokkuvõtteid. Meie kooli lõpetas sel õppeaastal 173 inimest.

Äramärkimist väärivad kiituskirjaga lõpetanud, kelleks olid IT-süsteemide nooremspetsialisti õppekava lõpetanud Mario Kuum, keda tunnustati ühtlasi eduka kooli esindamise eest kutsemeistrivõistlustel “Noor Meister 2018” ning kiitusega lõpetasid veel veoauto-ja bussitehniku õppekaval õppinud Karl Tammemägi ja liikurmasinatehniku erialal Jüri Lohk.

Eduka kooli esindamise eest “Noor meister 2018” võistlusel tunnustati IT-süsteemide nooremspetsialiste Ott Magnus Lepsi ja Robert Paidrat, kellest viimane saavutas võistlusel auväärse III koha. Samal võistlusel esindas kooli edukalt ka noorem tarkvaraarendaja Villem Ausmees.

Hea õppeedukuse eest avaldati tunnustust järgmistele õpilastele: IT-süsteemide nooremspetsialistid Hanno Kaljuste ja Kristjan Voolaid ning koka õppekava lõpetajale Karmen Ojamäe.

Aktiivse sporditegevuse ja hea õppeedukuse eest avaldati tunnust liikurmasinatehniku õppekava lõpetajale Taavi Vihmann.

Palju õnne lõpetanutele ja juhendajatele! Pilte aktusest leiad SIIT.

2017/2018 õppeaasta lõpetanute arvud:

TEHNIKAVALDKOND

Autotehnik – 8