Õpilasesindus

Õpilasesindus on grupp noori, kelle jaoks on oluline, et koolis lisaks õppimise ka muud huvitavat toimub.

Siiani oleme korraldanud läbi õppeaasta erinevaid sündmusi nagu rebaste ristimine, õpetajate päeva tähistamine, jõulupeod, kooli lahtiste uste päeva. Samuti käime kooli esindamas erinevatel messidel, infopäevadel.

Meie sihiks on õpilaste hääle kuuldavaks tegemine koolis ehk järjest enam keskendume koostöö arendamisele õpetajate, õpilaste ning kooli juhtkonna vahel. Soovime hoolitseda selle eest, et õpilaste hääl on esindatud kooli nõukogus ning mitmetes koolielu edendamise ja arengukava töörühmades.

Õpilasesinduse töös on võimalik kaasa lüüa kõigil õpilastel. Astu julgelt paati, ootame Sind, sest väärt mõtteid ja toredaid inimesi on alati vaja!

• UUDISED

• Tasuta kursused 2019

14.01.2019
      01.06.2019
      10:00 - 17:00

Kehtna Kutsehariduskeskuse TASUTA kursuste nimekiri on nüüd avalik! Uuri endale sobivaid kursusi SIIT.

• Matemaatika nädal

29.01.2019
      19.02.2019
      15:45 - 17:00