“Noor Meister 2018” kolmas koht ning eesti meistrid 3km krossis

3.-ja 4.mail toimus Eesti Näituste messikeskuses üritus „Noor Meister 2018“, kus võtsid omavahel mõõtu Eesti erinevate kutsekoolide õpilased. Kehtna Kutsehariduskeskuse õpilane Robert Paidla (Microsofti spetsialist) võitles IT-spetsialistide seas välja kolmanda koha! Õnnitlused Robertile!

Roberti ülesandeks oli ehitada ülesse alustava ettevõtte infotehnoloogiline taristu Microsofti tehnoloogia baasil. See hõlmas endas võrgu seadistamist, kasutajate lisamist ja haldust ning e-posti aadresside seadistamist, samuti kasutajate kataloogi ja faili teenuseid. Noormees pidi saama tööle operatsiooni süsteemi paigalduse üle kohtvõrgu.

Roberti õpetaja Erko Pärna ütles, et kuna Robert on sessiõpilane ja kuus on kontaktunde 3 päeva, siis jäi ta esitlusega väga rahule. “Väheste tundide mahuga on palju selgeks saanud,” ütles Erko.

Kutsemeistrivõistlusel osales ligi 300 võsitlejat 31 erialal. Välja selgitati Eesti parimad noored meistrid, kellest mitmed lähevad Eestit esindama rahvusvahelistele võistlustele EuroSkills ja WorldSkills.

Lisaks sellele tuli nädalavahetusel meie tehnikavaldkonna õpilane Kalev Hõlpus oma klassis eesti meistriks 3 kilomeetri krossis! Õnnitlused!

Robert võistlushoos!

Meie teine IT-valdkonna õpilane Villem Ausmees!

Ehitusvaldkonna õpilane Silver Pankov.

Ehitusvaldkonna õpilane Greete Lee Uukivi.

Meie spordipoiss Kalev Hõlpus pedestaalil!