Üldinfo

Kehtna kooli ajalugu on pikk ja kirju. Ametialast haridust saab Kehtnas omandada 1925. aastast, kui asutati Kehtna Kõrgem Tütarlaste Põllutöö ja Majapidamise Kool.
Alates 2016. aasta juunist kannab kool nimetust Kehtna Kutsehariduskeskus (Kehtna KHK, KKHK). Kehtna KHK on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav riigiasutus, kus õpib ca 500 õpilast kutseõppes ning siia lisanduvad ümber- ja täiendusõppijad.

Meie koolis on võimalik ametialast haridust omandada neljas valdkonnas:
info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
ehitus
tehnika
toitlustus

Kehtna KHK-s õpetatakse ainukesena Eestis liikurmasinate tehnikuid ja keskhariduse baasil maamõõtmist. Koolil on kutseeksamikeskuse õigused kuues kutsealavaldkonnas.

Koolis on kasutusel elektroonne õppeinfosüsteem siseveeb, põhiline töötajate, õpilaste ja nende vanemate infoallikas. Tugisüsteem toetab õppijat, kellele on tagatud rühmajuhataja,
kasvataja, raamatukogu töötaja, aineõpetajate jt koolitöötajate abi.

Kehtna Kutsehariduskeskus asub Tallinn- Viljandi mnt 70 kilomeetril Kehtna alevikus. Kooli õppekompleks koosneb neljast lähestikusest hoonest, õppesõiduväljakust ja staadionist.
Kooli campus– tüüpi õppekompleks on renoveeritud ja vastab kaasaegsetele õppetingimustele.

• UUDISED

• Tasuta kursused 2019

14.01.2019
      01.06.2019
      10:00 - 17:00

Kehtna Kutsehariduskeskuse TASUTA kursuste nimekiri on nüüd avalik! Uuri endale sobivaid kursusi SIIT.

• Matemaatika nädal

29.01.2019
      19.02.2019
      15:45 - 17:00