Üldinfo

Kehtna kooli ajalugu on pikk ja kirju. Ametialast haridust saab Kehtnas omandada 1925. aastast, kui asutati Kehtna Kõrgem Tütarlaste Põllutöö ja Majapidamise Kool.
Alates 2016. aasta juunist kannab kool nimetust Kehtna Kutsehariduskeskus (Kehtna KHK, KKHK). Kehtna KHK on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav riigiasutus, kus õpib ca 500 õpilast kutseõppes ning siia lisanduvad ümber- ja täiendusõppijad.

Meie koolis on võimalik ametialast haridust omandada neljas valdkonnas:
info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
ehitus
transporditehnika, transpordivahendite juhtimine
toitlustus- ja toitlustusteenindus

Kehtna KHK-s õpetatakse ainukesena Eestis liikurmasinate tehnikuid ja keskhariduse baasil maamõõtmist. Koolil on kutseeksamikeskuse õigused kuues kutsealavaldkonnas.

Koolis on kasutusel elektroonne õppeinfosüsteem siseveeb, põhiline töötajate, õpilaste ja nende vanemate infoallikas. Tugisüsteem toetab õppijat, kellele on tagatud rühmajuhataja,
kasvataja, raamatukogu töötaja, aineõpetajate jt koolitöötajate abi.

Kehtna Kutsehariduskeskus asub Tallinn- Viljandi mnt 70 kilomeetril Kehtna alevikus. Kooli õppekompleks koosneb neljast lähestikusest hoonest, õppesõiduväljakust ja staadionist.
Kooli campus– tüüpi õppekompleks on renoveeritud ja vastab kaasaegsetele õppetingimustele.

• UUDISED

• Spordi-ja orienteerumispäev

04.09.2018
      26.09.2018
      16:00 - 17:00

Eesti Olümpiakomitee viib 23.09-30.09 läbi üle-eestilist spordinädalat. Kehtna Kutsehariduskeskuses toimub selle nädala raames kaks üritust: spordipäev ja orienteerumispäev. Ootame kogu koolipere aktiivselt osalema!

• Ettevõtluspäev

21.09.2018
      9:00 AM - 3:00 PM

3.oktoobril toimub Kehtna Kutsehariduskeskuses ettevõtluspäev, kus oma lugusid jagavad Henton Figueroa, Liisa Pakosta, Raivo Malter ja Kei Karlson. Meie tänased tegemised ja tegemata jätmised mõjutavad...   Loe edasi