Üldinfo

Kehtna kooli ajalugu on pikk ja kirju. Ametialast haridust saab Kehtnas omandada 1925. aastast, kui asutati Kehtna Kõrgem Tütarlaste Põllutöö ja Majapidamise Kool.
Alates 2016. aasta juunist kannab kool nimetust Kehtna Kutsehariduskeskus (Kehtna KHK, KKHK). Kehtna KHK on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav riigiasutus, kus õpib ca 500 õpilast kutseõppes ning siia lisanduvad ümber- ja täiendusõppijad.

Meie koolis on võimalik ametialast haridust omandada neljas valdkonnas:
info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
ehitus
transporditehnika, transpordivahendite juhtimine
toitlustus- ja toitlustusteenindus

Kehtna KHK-s õpetatakse ainukesena Eestis liikurmasinate tehnikuid ja keskhariduse baasil maamõõtmist. Koolil on kutseeksamikeskuse õigused kuues kutsealavaldkonnas.

Koolis on kasutusel elektroonne õppeinfosüsteem siseveeb, põhiline töötajate, õpilaste ja nende vanemate infoallikas. Tugisüsteem toetab õppijat, kellele on tagatud rühmajuhataja,
kasvataja, raamatukogu töötaja, aineõpetajate jt koolitöötajate abi.

Kehtna Kutsehariduskeskus asub Tallinn- Viljandi mnt 70 kilomeetril Kehtna alevikus. Kooli õppekompleks koosneb neljast lähestikusest hoonest, õppesõiduväljakust ja staadionist.
Kooli campus– tüüpi õppekompleks on renoveeritud ja vastab kaasaegsetele õppetingimustele.