Matemaatikanädala tulemused

12.-20. märtsil toimus Kehtna Kutsehariduskeskuse ja Olustvere Teenindus-ja Maamajanduskooli õpilaste vahel matemaatikanädala võistlus. Iga päev said õpilased lahendada päevaülesandeid ning mõõtu võtta sudokute lahendamises, mõõtühikute teisendamises ja arvutamises. Lõppüritus toimus Kehtna Kutsehariduskeskuses 20.märtsil, kus lahendati veel viimased ülesanded ning jagati parimatele diplomid. Aitäh Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool hea koostöö ja küllatuleku eest! Kõige suurem aitäh muidugi lahendajatele ja matemaatikaõpetajatele Reet Sildojale ja Anne Saarvale!

Matemaatikanädala parimad olid:

Sudokude lahendamine: I Kaur Kurel, II Martin Ojavee, III Sven Kornak, IV Markus Kaasik (OTMK)
Päevaülesannete parimad: I Martin Ojavee, II Argo Strazev, III Kristjan Kold.
Mõõtühikute parimad: I-II Jan Erik Luik (OTMK) ja Arnold Ernhard Tamm, III Martin Ojavee, IV-V Valdek Meier (OTMK) ja Daneil Gold.
Arvutamise parimad: I-II Arnold Erhard Tamm ja Martin Ojavee, III Indrek Kõiv (OTMK).

20.märtsil toimunud “Nuputa” finaalüritusel tuli parimaks võistkond Kommionud 37 punktiga (Kristen Järvala; Arnold Tamm; Martin Ojavee), teise koha saavutasid OTMK šeffid 33 punktiga (Robin Randaru; Jan- Erik Luik, Märtin Vist) ning kolmanda võistkond Võhma tulemusega 24p (Kerli Sülla; Kristjan Kald; Vahur Aasaküla).