Matemaatikanädala tulemused

11.-19. veebruar toimus kahe kutsekooli, Kehtna Kutsehariduskeskuse ja Olustvere Teenindus-ja Maamajanduskooli, koostöös MATEMAATIKA NÄDAL. Nädala jooksul said mõlema kooli õpilased lahendada päevaülesandeid, nuputada mõõtühikute teisendamises, teha peastarvutamist ning lahendada sudokusid. Lõppüritus on küll homme, 19.veebruaril, Olustveres, kuid ülejäänud nädala tulemused on juba teada!

Aritmeetikas näitasid parimat tulemust meie kooli õpilased, kes jäid jagama I ja II kohta. Nendeks IKT-valdkonna õpilane Arnold Erhard Tamm ning mootorsõidukitehnik Daniel Gold (30p). Pronksmedaliga oli seekord sedaviisi, et see läks jagamisele mitme õpilase vahel. Nii said 3.-7.koht kõik võrdselt 28 punkti. Meie koolist olid selles vahemikus: kokk Daniil Koodres ning mootorsõidukitehnik Kristjan Radiko. Kokku osales artimeetikas kahe kooli peale 181 õpilast.

Mõõtühikute teisendamises jäi meie kooli IKT-valdkonna õpilane Siim Ojapalju jagama 1.-2. kohta Olustvere õpilase Tiina Sinisaluga (30p). Sarnaselt aritmeetikale, läks ka mõõtühikute teisendamises jagamisele 3.-9. koht (kõigil 29p). Meie omadest jäid vahemikku: Arnold Erhard Tamm (IT17), Daniel Gold (MT17) , Daniil Koodres (K18), Karl Eric Kullasepp (MT18), Leonhard Talf (MT18).  Osa võttis 183 õpilast.

Sudokute lahendamise esikolmik kuulub küll Kehtna KHK-le, kuid teine ja kolmas koht koolitöötajatele (II Hille Toompuu, III Mariliis Vest). Jättes töötajad välja, sai sudokute parimaks Kehtna KHK IKT-õpilane Kaur Kurel (194p) ja teise ning kolmanda koha saavutasid Olustvere noored. Osalejaid oli 54.

Päevaülesannete parimad olid meie tublid tüdrukud Anett Jõulu ja Nathali Eboldt.

Homme, 19.veebruaril, ootab õpilasi Olustveres ees veel kahe kooli ühine nuputamisvõistlus ning tublimate autasustamine. Kõikide osalejate ees suur kummardus, tänu ja ainult kiidusõnad! Samuti tänud mõlema kooli matemaatikaõpetajatele, kes kogu nädala huvitava sisu kokku panid!

Tulemuste protokolli leiad: Protokoll