Kehtna KHK vilistlane kirjutas raamatu

Täna, 12.septembril, leidis meie koka eriala vilistlane Jaan Keskel tee tagasi Kehtna Kutsehariduskeskusesse. Nimelt käis ta kooli raamatukogus meie praegustele õpilastele tutvustamas enda kirjutatud ja kevadel välja antud raamatut “Viirastus ja viis naist”.

28-aastase Jaani raamat on kombineeritud luuletustest ja lühijuttudest. Pigem peab ta ennast luuletajaks, kuid kuna soovib pakkuda lugemist erinevale sihtrühmale, kirjutas ta raamatusse ka mõned lühijutud. Meie õpilased said kuulda Jaani elukogemusi, lugusid ja luuletusi erinevatel teemadel: iseseisev elu, enesehinnang, uimastid, kohtingud. Need neli teemat läbivad ka tema raamatut.

Kirjanik Piret Bristol on öelnud, et Jaani raamat on reipalt nooruslik ja annab üsna lihtsate vahenditega edasi tänapäeva linnanoore, nn. Tinderi-põlvkonna emotsioone ja elujuhtumusi. Peamiselt keerlevadki Jaani lood poiste ja tüdrukute suhete ümber.

Aitäh Jaanile, oli huvitav kuulamine! Tore, et vilistlased ikka meie majja tagasi jõuavad ning oma edulugudega praegustele õpilastele inspiratsiooni annavad.

Lähemalt saab Jaani raamatuga tutvust teha SIIN.

Jaani blogi, kuhu ta kirjutab oma luuletusi saab aga jälgida SIIT.

Jaan Keskel.