Kehtna KHK sügisjooks toimus 95 osalejaga

Kehtna Kutsehariduskeskuse sügisjooks on saanud kooli üheks pikaajalisemaks traditsiooniks ning toimus eelmise nädala kolmapäeval 38.korda. Osalejaid oli ühtekokku 95, mida on pea poole rohkem kui möödunud aastal.

Nagu tavaks saanud, tuleb noormeestel ja meestel läbida kümnekilomeetrine rada ning naistel ja neidudel viiekilomeetrine. Osalejate start toimus individuaalselt, mis tähendas, et nii jooksu algul kui finišeerudes tuli registreerida SI kiip, millelt oli hiljem võimalik võistleja tulemust näha.

Meeste arvestuses näitas parimat aega mootorsõidukitehnikuks õppiv Kalev Hõlpus tulemusega 00:44:15. Teisele kohale jooksis end samuti mootorsõidukite erialal õppiv Joel Düüna ajaga 00:46:11 ning kolmas koht kuulus ehitusvaldkonna õpilasele Artur Plotnikovile, kelle ajaks 00:50:20.

Neidude võistluses tegid puhta töö koka eriala õpilased. Võidu võttis Aigi Niit ajaga 00:33:14, kellele jäi napilt alla Maris Rand tulemusega 00:33:59. Kolmanda koha napsas Natali Eboldt ajaga 00:37:11. Rajal olid ka kolm toitlustusvaldkonna õpetajat Anu Parkonen, Anne Kersna ning Katrin Antson, kes läbisid viiekilomeetrise raja kiirkõnniga lõpetades kõik vaid paarisekundiliste vahedega. Tulemuseks 00:45:30. Naiste-neidude klassis väärib mainimist, et kokaõpilane Pärli Reinvart läks küll ekslikult jooksma kümnekilomeetrist rada, kuid lõpetas selle meeste arvestuses väga tublil 10.kohal tulemusega 01:08:34. Niiet Pärli tegi silmad ette nii mõnelegi noormehele ja neiule!

Kõiki esikolmikud autasustati karikate, diplomite ja kringliga.

Aitäh kõikidele osalejatele ja kehalise kasvatuse õpetajale Ruthile! Suured kiidusõnad neile, kes raja läbimisel endast parima andsid.

Rohkem pilte leiad SIIT.

Toitlustusvaldkonna õpetajad Anne Kersna (vasakul), Anu Parkonen ja Katrin Antson.

Neidude esikolmik. Keskel I koht Aigi Niit, vasakul II koht Maris Rand ja paremal III koht Natali Eboldt.

Meeste paremus. Keskel I koht Kalev Hõlpus, vasakul II koht Joel Düüna ning paremal III koht Artur Plotnikov.