Kehtna KHK lumerajasõit 2019

Reedel, 25.jaanuaril, võttis meie tehnikavaldkonna meeskond ette midagi äärmiselt vahvat! Lasime nii esimese, teise kui kolmanda kursuse õpilastel näidata oma oskuseid lumerajal – parimatele loomulikult auhinnad.

Kehtna KHK lumerajasõit 2019 võttis aset spetsiaalselt võistluse tarbeks loodud ca 2-kilomeetrisel lumerajal, mis asub kooli õppesõiduplatsi kõrval oleval põllul. Kõik tehnikavaldkonna õpilased, kes soovisid, said võistlusest osa võtta ning stardijoonele tuli ka üks ehitusvaldkonna noormees. Võiduajamisel oli ette nähtud sõita kolme kooli poolt ette antud autoga (esivedu, tagavedu, nelikvedu), igaühega kaks ringi. Nelikveoline andis kahjuks poole võistluse peal alla ning jätkati kahe masinaga. Ka tagaveoline pidas vastu vaid pool ringi ning siinkohal tuleb tänada III kursuse õpilast Anti Muugat, kes oma masinat sõiduks laenas. Kahe auto sõiduajad liideti kokku ja nii selgusidki parimad.

Mõõduvõtt oli põnev kuni lõpuni välja. Mõni esimese kursuse õpilane näitas head taset ning hetkeks oli kolmanda kursuse õpilastel lausa hirm neile alla jääda. Nii aga ei läinud, sest esimesele kohale võitles end siiski III kursuse õpilane Kaspar Valdna (12.17:15), hõbemedalile II kursuse noormees Joel Düüna (12.27:67) ning kolmandale kohale kolmanda kursuse õpilane Renno Lahe (12.28:37). Kokku läbis raja kuusteist osalist, sealhulgas meie sõiduõpetaja Heiki Teder, kes väljaspool arvestust noortele oma ajaga silmad ette tegi.
Auhinnaks said poisid karikad, medalid ja diplomid ning vastavalt 50, 30 ja 20-eurose Hepa kinkekaardi. Kõik raja läbinud said meenemedali.

Suured tänud tehnikavaldkonna korraldustiimile: Mati Männa, Tiit Reino, Heiki Teder. Aitäh ka kohalikele ettevõtetele: Kehtna Mõisa OÜ ja Rodnas OÜ tänu kellele sai üritus üldse võimalikuks!

Pildigalerii leiad SIIT.

TULEMUSED: