Meie Kalev Hõlpus – kahekordne Eesti meister!

Nädalavahetusel tuli meie super-tubli sõiduautotehnik Kalev Hõlpus lausa kahekordseks Eesti meistriks! Kalev näitas U20 talvistel meistrivõistlustel nii 3000m kui 800m jooksus parimat aega saades kaela kaks kuldmedalit!

“Vot sellised noored, andekad, lootustandvad ja väledad võhmamehed on meil klubis sirgumas. Kalev kuulub kahtlemata selle nimekirja tippu. Klubikaaslased on väga uhked tema saavutuste üle, see kajastus ka rajaäärse innuka ning valjuhäälse kaasaelamise kujul,” seisab Rapla Jooksuklubi lehel.

“Läksin teisele päevale vastu lootusega, et saan medali – kuld oli käes, pinged tunduvalt madalamd kui esimesel päeval. 3000m oli jalas ja lihased andsid tunda. Käis stardipauk ja peale reastumist olin kolmandal positsioonil, polnud sellega rahul ja surusin teisel ringil ennast teiseks. Kivimaa (Martin) tegi ees tempot, aga vajus kuidagi ära ja tundsin, et tempo on aeglane. 1,5 ringi enne lõppu tegin julge otsuse ja läksin ette. Vedasin kuni viimase ringini, kuniks Kivimaa tegi järsu lükke ja sööstis minust mööda nagu postist. Tegin tempovahetuse ja võtsin järgi. Ei osanud arvata, et nii heas seisus olen. Viimane sirge sai otsustavaks – lõpuspurdiga lidusin kindlalt mööda ja võtsin teise kulla. Viimane 200m ring alla 28 sekundi!” kirjeldas välejalg sündmustekäiku.

Oleme uhked!