37. sügisjooks

11.oktoobril toimus koolis traditsiooniline sügisjooks. Päeva esimeses pooles kimbutas küll vihm, kuid jooksu stardiajaks suudeti tumedad pilved kaugustesse peletada ja nii kulges sportimine mõnusa sügisilma saatel. Nagu tavaks, tuli tüdrukutel läbida viie ning poistel kümnekilomeetrine distants. Noormeeste arvestuses näitas parimat aega mootorsõidukitehniku erialal õppiv Kalev Hõlpus tulemusega 00:37:39, teisele kohale võitles end sama erialal mees Joel Düüna ajaga 00:45:18 ning kolmanda koha saavutas ehitusviimistleja Sten-Martin Mau tulemusega 46:37. Tüdrukute arvestuses tuli esimesele kohale ehitusviimistleja Signe Leppik, kes jooksis raja läbi ajaga 00:33:14, teisele kohale tuli koka erialal õppiv Pärli Reinvart tulemusega 00:33:15 ning kolmandale ehitusviimistleja Greete-Lee Uukivi ajaga 00:42:08. Kokku jooksis tänavu sügisjooksul 59 õpilast. Täname kõiki osalejaid ja õnnitleme võitjaid!

Galerii leitav SIIT